View Single Post
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

iş gezisinde kocamı aldattım

Post #1

iş gezisinde kocamı aldattımMerhaba, ismim Melis, 41 yaşındayım. Çevreme göre ideal güzellikte, esmer birbayanım ve İzmir?de yaşıyorum. Özel bir şirkettetanıtım ve pazarlama departmanında çalışıyorum.Yaklaşık 15 senedir evliyim. Ama evliliğimiz çokmonotonlaştı ve seks hayatımız da çocuklar vezamansızlıktan iyice azaldı. Bu durumda ister istemez herfırsatta gözüm yakınımdaki yakışıklıerkeklerin siklerine takılıyor ve içimden büyüklükleri konusundatahminler yapıyorum. Ancak hiç bir zaman harekete geçmedim ve kimsenin de bana asılmasına izin vermedim.İşim gereği başka şirketlerle görüşüptanıtımlar yapıyorum. Yine bir hafta iş icabıİstanbul?da bir şirketle görüşmem gerektiği söylendi vezaman kaybetmeden gitmem gerekiyordu. Eve gidip valizimi hazırlamamlazımdı, eşimle vedalaşıp, 1 gün içerisinde yolaçıkacaktım. Eşim ise başka bir şirkette müdürlükyapıyor. İkimizin de yoğun bir iş temposu olduğu içinbirbirimize çok az zaman ayırabiliyorduk. Bu da bizi her ne kadarrahatsız etse de, katlanıyorduk. Akşam evde valizimihazırladım. Yaklaşık 3-4 gün kalacaktım ve eşimbu gidişten pek huzursuzdu, ama bir şey söylemedi. Çünkü işimiseviyordum. Ertesi akşam gece saat 23.00?e biletimalınmıştı. Bütün gün hazırlıklarımıtamamlamakla geçmişti. Akşam saat 21.00 gibi hazırlanıphavalimanına yola çıktık eşimle. Orada kalacağımotel odası görüşme günlerim hepsi ayarlanmıştı.Eşimle birlikle havalimanına geldik. Biraz sarılıpöpüştükten sonra ben uçağı beklemek için içeri geçmiştim.Yaklaşık 1 saat vardı uçağın kalkış saatine. Zaman geçirmek içinkafeteryaya gidip bir çay içeyim diye düşündüm, ama kafeterya çok doluydu.Tatil dönüşü olduğu için oturmaya yer yoktu. Ancak birden üzerimdebakışların olduğunu fark ettim, ilerde 20-21yaşlarında genç birisinin bana baktığınıgörüyordum. Masada boş bir sandalye vardı ve alabilirsiniz gibi bir hareket yaptı.Başka da yer yoktu zaten. Valizimle ayakta kalmıştım ve yanınagittim. ?Buyurun oturabilirsiniz!? dedi. Teşekkür ederek oturdum. Hemçayımı içiyordum hem de biletime bakıyordum. Masasınaoturduğum genç biletimi görmüş olmalı ki, ?Sizde miİstanbul?a gidiyorsunuz?? diye sordu. ?Evet!? dedim. ?Aynıuçağı bekliyoruz öyleyse!? diyerek gülümsedi. ?Öyle mi?? diyerekgeçiştirici cevap verdim. Çünkü bakışlarının sürekli üzerimde olduğunu fark ediyordum.?Sizinki iş gezisi galiba?? diyerek tekrarsoru sordu. ?Evet! Siz ne için gidiyorsunuz?? diye karşılıkverdim. Öğrenci olduğunu, Güzel sanatlar tiyatro bölümü sonsınıf okuduğunu söyledi. ?Güzel bölüm!? dedim. Eliniuzatarak, ?Bu arada ben Bora!? dedi. ?Ben de Melis!? diyerektanıştık. Bora çok konuşkan birisine benziyordu, süreklisorular sorup, daha iyi tanışmaya çalışıyordu benimle.Bense her ne kadar çekimser davransam da devam ediyordum. Biraz daha muhabbetettikten sonra, ?Uçak kalkacak birazdan!? dedim ve kalktım. Bora da, ?Evet!?diyerek kalktı. Uçağa doğru gidiyorduk. BoraParmağımdaki yüzüğü görüp, ?Evlisin galiba Melis?? diye sordu. ?Evet!?diye cevap verdim. Gülümseyerek, ?Bayanlara yaş sormam, amayaşınız çok genç gösteriyor, kaçyaşındasınız?? diye sordu. ?36!? dedim. ?Hiç göstermiyorsun!?dedi. Teşekkür ettim ve ?Sen kaç yaşındasın?? diye sordum.Bora 19 yaşındaymış, ama yaşına göre çok olgun vekarizmatik görünüyordu. Sportif bir fiziği vardı. Boyu da 1.80 falanvardı. Bora çok esprili birisine benziyordu. Sürekli esprileryapıyordu. Uçağın kalkış saatiyaklaşmıştı ve uçağa doğru yöneldim. Hostesingösterdiği koltuğa doğru geçtim. En arka koltuktaydım. Bora da yanıma gelince,?Sen de mi bu sırada oturuyorsun?? diye sordum. ?Hayır, amaboşmuş galiba, senin için sakıncası yoksa oturmak isterim!?dedi. ?Tabi oturabilirsin!? dedim. Teşekkür etti ve oturdu. Bora gitgidebana yakınlaşmaya çalışıyordu, hissediyordum. Bakışlarısürekli üzerimdeydi zaten. Oturduk koltuklarımıza ve uçağınkalkmasını bekliyorduk, 10 dakika içerisinde kalkacaktı.Muhabbete devam etmeye başladık tekrar. Kaç yaşındaevlendiğimi falan sordu, ben de cevapladım.Eşimin çok şanslı olduğunu söyledi gülümseyerek. ?Neden?? diye sorduğumda, ?Senin gibigüzel bir eşi olduğu için!? dedi. Gülümseyerek teşekkür ettim. Vehoşuma da gitmişti başka bir erkek tarafındanbeğenilmek. Uçak kalkmaya başlamıştı, son anonslaryapıldıktan sonra uçağın ışıklarısöndürüldü ve yolculuk başlamıştı. Uçağınkaranlık olmasından dolayı herkes uyumayahazırlanıyordu. Boraya, ?Susalım artık!? dedim. Bora isefısıldayarak, ?Ne olacak konuşuyoruz işte!? dedi. Borakaranlıktan faydalanarak iyice samimi davranmayabaşlamıştı, şakalar yapıyordu. Aslında benimde hoşuma gidiyordu, çünkü yakışıklı ve gençbirisiydi. Ayrıca çok da sempatikti. Boranın bakışlarıheyecanlandırmaya başlamıştı beni, gözlerimin içinebakmaları, vücudumu süzmesi. Ama belli etmemeye çalışıyordum?Birden ayağa kalkarak, sessizce, ?Geliyorum hemen!? dedi ve lavaboya doğru yöneldi. 1-2 dakikaiçerisinde geldi ve yerine oturdu. Parfüm sıkmıştı belliydi,çok değişik bir kokusu vardı. ?Ne bu?? diye sorduğumda, ?Hiç,deodorant sadece!? diye geçiştirdi. Ama çok etkili bir kokusu vardı,heyecanım daha da artmıştı. Yerimde duramıyordum,kokuyu içime çektikçe Bora?ya yaklaşasım geliyordu. ?Nedensıktın bunu?? diye sordum kısık bir sesle. Bora sadecegülümsedi. Ben kendimden geçmeye başlamıştım ve Bora bunu fark edince, birden yanımayanaşarak saçlarımı okşamaya başladı. Tepkiveremiyordum, arzu dolmuştum birden. Kulağıma yanaşarak, ?Hadiçek erkeğinin kokusunu içine!? dedi ve boynumu öpmeye başladı.Karşılık veremiyordum, ateş gibi yanıyordum sanki,hiçbir şey düşünemiyordum. Bora ise deliler gibi öpmeyebaşlamıştı boynumu saçlarımı okşuyordu?Biraz daha boynumu öptükten sonra elbisemin askılarını omuzlarımdan indirmeyebaşladı. Çok kısık sesle, ?Yapma, görürler!? diye söylemeyeçalıştım, ama dinlemiyordu ve askıları indirdi. Göğüslerimiokşamaya başladı. Bense iyice deliye dönmüştüm. Artıkbir elini de bacak arama indirmişti. Kulağıma eğilerek, ?Nasıl,güzel mi?? diye sordu. Ben inlememek için dudaklarımıısırıyordum. Bir yandan göğüslerimi emmeyebaşlamış ve parmağıyla amıma giripçıkıyordu. Müthiş zevk alıyordum. Biraz dahaseviştikten sonra ellerini çekti ve ?Hadi toparlan, geldik!? dedi.Afallayarak sütyenimi düzeltip, askılarımı taktım. 5-10 dakika sonra uçak inişe geçmişti bile.Işıkları yaktıklarında Bora gözlerimin içine bakıyordu, ?Harikasınsen!? diyerek yüzümü okşadı. Ama ben çok arzuluydum, yarımkalmıştım, çok istekliydim. Biz uçaktan indikten sonra Boratelefon numaramı istedi ve İzmir?e geri dönmeden beniarayacağını söyledi. ?Tamam!? dedim ve öpüşerekayrıldık, ayrı servislere bindik ve otelime geldim. Yaşadığımolayın heyecanı ve yorgunluğundan direk yatağa girip uyudum.Ertesi gün görüşmelerim vardı. İlk iki günişlerimi hallettim. Görüşmelerimi bitirdikten sonra, döneceğimgünden bir gün önce Bora aradı. Görüşmek istediğini söyledi,adresini verdi ve akşam beklediğini söyledi. Otele gidip üzerimideğişip spor bir şeyler giyindikten sonra Boran?ınyanına doğru gitmek için yola çıktım. İstanbul?u pekbilmiyordum, ama evi bulmakta zorlanmadım. Ev müstakil bir öğrencievine benziyordu. Akşam saat 20.30 gibi kapıyı çaldım veBora kapıyı açtı. Üzerinde sadece kısa bir şortvardı, ?Hoş geldin bebeğim!? dedi, öpüştük ve beni içerialdı. Bora?yı sadece şortla görünce şaşırdım,çok kaslı bir vücudu ve birçok dövmesi vardı. Odasına geçtik. Öğrencievi olduğu belliydi. Biraz oturduk, biraz muhabbet ettik. ?Nasıldıo gün?? diye sordu. Ben de yarı utangaç biçimde, ?Güzeldi!? dedim. Gülümseyerek,?Bu gece daha güzel olacak! Bir şeyler içer misin hayatım?? diyesordu. ?Yok ben içmeyeceğim canım!? dedim. ?Ben biraz içeyim o zaman,havaya gireyim, müsaade edersen hayatım?? diyerek mutfağa gitti.Birkaç dakika sonra elinde viski bardağıyla geldi. Bana bakarak, ?Hadi çıkart üzerinibebeğim, ne duruyorsun, güzel vücudunu görmek içinsabırsızlanıyorum kaç gündür!? dedi. ?Tamam!? diyerek ayağakalktım ve önce bodyimi çıkarttım. Taytımı da çıkarttıktansonra iç çamaşırlarımla kalmıştım Boranın karşısında.Siyah iç çamaşırlarım vardı. Bora kalçalarıma bakarak,?Süpersin fıstık sen yaa!? dedi. Utanmayabaşlamıştım, ilk defa aldatıyordum eşimi, hem dekendimden yaşça ufak birisiyle. Bora ayağa kalkarak yanıma geldive vücudumu okşamaya başladı. Bora benden uzun boylu ve çok dakalıplı olduğundan rahatlıkla kavrayabilmişti belimi.Sırtıma doğru ellerini kaldırıp sütyeniminkopçalarını açarak çıkarttı. Şimdi sadece tangam vardı pembe renk.Bora halen şortuylaydı, ama önü hafiften kabarmaya başlamıştı. ?Hadi çıkarttanganı hayatım!? dedi eğilerek. Ben de çıkarttım. Artıktamamen çırılçıplaktım karşısında. Boravücuduma bakarak, ?Hazır mısın aşkım?? dedi. ?Evet!?dedim. ?Hadi yatağımıza gidelim!? dedi ve kucağınaaldı beni. Götürürken göğüslerimi öpüyordu. Yatak odasında beniyatağa bıraktıktan sonra şortunu çıkarttı. Yarağıkarşımdaydı, çok büyük ve iriydi, böylesini hiç görmemiştim,neredeyse bileğim kadardı. ?Nasıl, beğendin mi?? dedigülümseyerek. ?Çok büyük ama!? dedim. ?Senin için sabırsızlanıyor ve merak etme alıştırarak girecek amına!? dedi, yanıma geldi dudağımdan öpmeyebaşladı, kalçalarımı da okşuyordu, deliler gibiöpüşüyorduk. Biraz öpüştükten sonra göğüslerimi öpmeyebaşladı, dikleşen uçlarını ısırmayabaşladı. Çok güzel yapıyordu bunu, zevkten delirecek gibiydim?Her tarafımı öptükten sonra iri yarağını yüzüme uzatarak ağzıma almamısöyledi. ?Bunu yapmak istemiyorum!? dedim. Saçlarımdan çekerek, ?Hadi! Yapacaksın!?dedi. Mecbur kaldım, o kalın yarağını yalamayabaşladım. Biraz yaladıktan sonra tamamen dikleşmişti.Çok büyüktü yarağı. Yatağa uzandı, ?Hadi gel bebeğimkucağıma!? dedi. Kucağına doğru çıktım, yarağınınüzerine oturtuyordu yavaş yavaş, belimden de sımsıkıtutarak. Yarağı ıslanan amıma girdikçe canımyanıyordu. Birden dibine kadar amıma gömdü ve hızla sokupçıkarmaya başladı. Çok canım yanıyordu, çok sertyapıyordu, hızlı hızlı yapıyordu. ?Artıkbenim kadınımsın sen!? diye söyleniyordu. Bense acı ve zevkbir arada, inlemekten başka bir şey yapamıyordum?Bu şekilde bir süre daha sikipbeni Orgazm ettikten sonra üzerinden kaldırıp yatağayatırdı beni, ?Çok mu canın yandı aşkım?? diyesordu. ?Evet!? dedim. ?Alışacaksın bebeğim, amın daalışacak!? dedi ve bacaklarımı ayırıp bacak aramayumuldu ve amımı emmeye, amımın sularını yalamayabaşladı. Arada dilini klitorisime değdirip çekiyordu,müthiş zevk alıyordum. Sonra ayağa kalkıp, domalmamıistedi. Niyetini anlamıştım, götümden sikmek istiyordu. ?Bunuyapamam, canım çok yanar!? dedim. ?Merak etme, acıtmam!? dedi. ?Hayır,lütfen yapma!? dediğimde, saçlarımdan çekerek, tekrardandomalmamı istedi. ?Bu göt sikilmeden bırakılmaz! Senindeğerini bilememişler güzelim!? diyerek beni tuttuğu gibi yüzüstüçevirdi, kasıklarımın altına yastık koyarak kalçalarımıyükseltti, götümün yanaklarını araladı. Son kez, ?Yapma lütfen!? dedim, ama dinlemedi?Götümün deliğine tükürüp, yavaşça yarağının ucunu sokmaya başladı. Canım çokyanıyordu, öyle ki, ucu girdiğinde acıdan dudaklarımıısırmıştım. Sonra birden yüklenip tamamını götümesokunca, avazım çıktığı kadar çığlıkatmaya başladım. Gözlerimden yaşlar akıyor, ?Ne olurçıkar!? diye yalvarıyordum, ama dinlemiyordu, aksine sankitaşaklarını da götüme sokmak istercesine yükleniyordu. Belimi deiki eliyle sımsıkı tutmuştu, kendimi çekemiyordum. Derken hızlıhızlı girip çıkmaya başladı götüme. Acıdan resmen ağlıyordum. Bana asırlarca gelen birkaç dakika götümü siktikten sonra, büyük bir hışımla götüme boşaldı. Bense acıdan halen ne yapacağımı şaşırmış durumdaydım. Götümün içinde kısa bir süre daha kaldıktan sonra, götümden çıkarıp hemen amıma soktu yarağını ve sert sert sikmeye başladı amımı. Amımı sşkerken klitorisimle de oynayınca ben de birkez daha titreyerek Orgazm olup boşaldım. O yorgunlukla, banyo yapmadan uykuya dalmışız.Ertesi gün uyandığımda öğlen olmuştu. Bora uyuyordu halen. Direk banyoya girip duş aldım çıktım. Üzerimi giyinip hazırlandım ve Bora?yı uyandırıp, ?Ben gidiyorum!? dedim. Bora hemen yalvarmaya başladı, ?Gitme, son birkez daha sikişelim öyle gidersin!? diye. Ama ben, ?Gitmem lazım!? diyerek vedalaşıp çıktım evden. Taksiye atladığım gibi otele varıp valizimi aldım ve ordan da havaalanına gittim.Eşime birşey belli etmedim ama, 4 gün boyunca götüm müthiş derecede acıdı. Bir daha da böyle bir şey yapmayı düşünmüyorum.
04-12-2021, at 06:08 PM
Alıntı